Hakkimizda

UYAR, 1996 yılında Ufuk Uyar tarafından Brackwede'de (Bielefeld/Almanya) kuruldu. UYAR bugün dünyanın en büyük döner bıçağı üreticilerinden biridir. Şirketin genel merkezi şu anda Gütersloh bölgesindeki Künsebeck'dedir.

UYAR, 10 yılı aşkın süredir gastronomi sektörü için döner bıçağı üretmektedir. Kendi araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla hareket eden UYAR, döner bıçaklarıyla sürekli yenilikler ve yüksek kalite  sunmaktadır. UYAR, uzun vadeli düşünür ve hareket eder bu nedenle müşteri memnuniyeti her zaman tüm girişimlerin birinci önceliğidir. Yüksek kaliteli bir tasarım, döner bıçağının performansı ve en uygun kullanım kolaylığı kadar önemlidir. Potis GmbH & Co. KG gibi uzun vadeli satış ortakları, UYAR ürünlerini yıllardır kullanıyor ve takdir ediyor.

Şirketin başarısı ve bunun sonucunda ortaya çıkan büyümesi nedeniyle, 2015 yılında isim değiştirildi. 2015 yılında isim değişikliği ile UYAR Präzisionstechnik ismini UYAR UYAR Technology Center değiştirmiş ve UYAR Gastrotechnik GmbH olmuştur. Ana şirket olan UYAR Technology Center, döner bıçaklarının yüksek kalitede üretimini garanti etmeye devam ediyor. Ayrıca, üretim tesisine yakınlık, iyileştirmelerin hızlı ve etkili bir şekilde doğrudan uygulanmasını garanti eder.


"Döner bıçağı pazarında 1 numara olmak ve kendi iddiamızı karşılamak için başkalarının sınırlarına ulaştığı yerde biz standardımızı belirliyoruz"
Ufuk Uyar (Genel Müdür)