UYAR iCut-190 Performance LED Elektronik Güç kaynağı 130W

899,00 €
Hariç 19% KDV. , Ücretsiz nakliye

KDV dahil brüt fiyat: 1069.81 €

Ürün no.: 2000113

iCut-190 Performance LED kebap bıçağı/gyros bıçağı, klasik düz saplı ve 90 mm dairesel bıçaklıdır. Gyros, döner, tavuk döner, hindi döner ve şavurma`nın profesyonelce kesilmesi için uygundur. Ürünün öne çıkan özellikleri arasında tam otomatik yıkama programı ve yeni geliştirilmiş LED gösterge bulunmaktadır. Bu özellikler, ürüne yeni ve benzersiz bir döner kesme deneyimi kazandırarak, piyasadaki en üst teknolojiye sahip döner bıçağı konumuna taşımaktadır. Günlük 120 kg'a kadar kesme kapasitesiyle profesyoneller için en iyi tercih olarak öne çıkmaktadır. Geleceğin elektrikli döner bıçağı hakkında daha fazlasını keşfedin
>> Geleceği keşfedin

Adet
itibarenden mevcut: 22.07.2024 (Ön sipariş mümkün)

Teslimat süresi: #global.deliverytimeEstimationWeeks#


Tanım

 • LED çalışma durumu göstergesi
  LED ışık göstergesi, et kesme işlemi sırasında dairesel bıçak altında meydana gelebilecek istenmeyen sıkışmaları kırmızı yanıp sönen bir uyarı ışığı ile bildirir. Aşırı ısınma durumunda, Uyar Temik motor koruma sistemi devreye girer ve cihaz soğuyana kadar kırmızı ışık yanar, soğuduğunda ise normal rengine döner. Bu sayede kullanıcı, arızaları daha hızlı tespit edebilir. Uyar temizleme programı çalıştırıldığında, cihaz mavi yanıp sönen bir ışıkla temizleme programının sürecini gösterir. LED ışık göstergesi sayesinde arızalar daha hızlı tespit edilebilir ve bıçağın çalışma fonksiyonları hakkında geri bildirim alınarak cihaz daha profesyonel bir şekilde kullanılabilir. Kullanıcı, cihazın arızalanmasının önüne geçerek oluşabilecek servis maliyetlerinden tasarruf edebilir.
 • Otomatik UYAR® temizleme programı & UYAR® Clean Protect koruması
  Benzersiz otomatik UYAR® temizleme programı, kebap bıçağının hızlı ve kolay temizlenmesini sağlar. UYAR® Clean Koruma su geçirmezliği arttırır ve su ve deterjanla temizliğe olanak sağlar.
  Not: Temizleme işlemi sırasında kebap bıçağı maksimum 40 derecedeki yıkama suyuna tamamen değil sadece yarısı batırılabilir. Ayrıca kebap bıçağı, temizleme programı bittikten sonra veya en geç 5 dakika sonra durulama sıvısından çıkarılmalıdır. Su girmemesini sağlamak için yatağın talimatlara göre düzenli olarak yeniden yağlanması gerekir.
 • Dairesel bıçak ø 90 mm
  Sertleştirilmiş ve mat cilalanmış krom-molibden çeliğinden yapılmış yüksek kaliteli dairesel bıçak, dayanıklılığı ve hassasiyetiyle etkileyicidir. Bıçağın yüksek kalitesi hassas ve temiz kesimi garanti eder. UYAR® GmbH tarafından tanınmış UYAR® dairesel bıçak sistemi ile geliştirilmiş ve üretilmiştir.
 • 3. nesil elektronik güç kaynağı
  3. nesil güç kaynağı ünitesi, piyasadaki en güçlü döner bıçağı güç kaynağı ünitesidir. 110V veya 220V giriş voltajına otomatik olarak ayarlanır ve aşırı akım koruması, aşırı sıcaklık koruması, aşırı voltaj koruması ve kısa devre koruması gibi güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. 260 Watt'a kadar optimize edilmiş kısa süreli yük, çıtır etin sorunsuz bir şekilde kesilmesini sağlar. Değiştirilmiş konektör ve daha yüksek kaliteli H05RN-F kauçuk kablo ile geliştirilmiş performans. Yeni güç kaynağı ünitesinin güvenilir ve sorunsuz çalıştığından eminiz ve bu nedenle size UYAR PLUS garantisi ile 3 yıl uzatılmış garanti sunuyoruz.
 • Mikrodenetleyici kontrollü yüksek hizli DC motor (CPU)
  Sabit hiz kontrollü mikroislemci kontrollü yüksek hizli DC motor, yumusak baslatma sayesinde tat kaybi olmadan pürüzsüz, güçlü ve temiz kesim saglar. Ayrica yerlesik sicaklik kontrolü, motoru asiri isinmaya karsi korur. Motorla ilgili bir kusuru önler.
 • Su geçirmez (IP67)
  IP67, bir yandan cihazın toza dayanıklı olduğu, diğer yandan ise maksimum 30 dakika süreyle bir metre derinliğe kadar geçici suya batırılmaya karşı korunduğu anlamına gelir. Elbette IP67'ye göre bu su koruması yalnızca temiz tatlı su için geçerlidir. Koruma sınıfı tuzlu su, sabunlu su, alkol veya ısıtılmış maddeler gibi diğer sıvılar için koruma sağlamaz. Ek olarak, suyun içeri girmemesini sağlamak için yatağın talimatlara uygun şekilde düzenli olarak yeniden yağlanması önemlidir.

  Kebap bıçağının IP67'ye göre su geçirmezdir. Bu, iş operasyonları ve temizlik sırasında kirlenme ve sudan kaynaklanan pahalı ekipman arızalarını önleyebilir.
  Uyarı: Kebap bıçağı bulaşık makinesinde yıkanmaz ve 30 dakikadan fazla su altında bırakılmamalıdır. Su girmemesini sağlamak için yatağın talimatlara göre düzenli olarak yeniden yağlanması gerekir. Güç kaynağı sudan korunmalıdır!
 • Asinmaz yüksek teknoloji manyetik salter kolu
  Ergonomik konumlandirmali asinmaz yüksek teknoloji manyetik salter kolu güvenli ve kolay kullanim saglar.
 • XLR konnektör
  Kebap biçaginin güç kablosunu çikararak ayri temizlenmesini saglar.
 • Termik motor korumasi
  Sicaklik kontrollü yüksek hizli DC Maxon-Motor koruyucu kapatma ile maksimum güçte bile motorun asiri isinmasina karsi en yüksek güvenlik seviyesini garanti eder ve böylece pahali cihaz arizalarini önler.
 • Son derece hafif, sessiz ve yine de çok saglam
  Bu özellikler ancak kendi imalatimizdan yüksek hassasiyetli CNC üretim parçalariyla elde edilebilir. Biçak ele mükemmel sekilde oturur ve bu nedenle sürekli profesyonel kullanim için tasarlanmistir.
 • Hijyen tasarimi
  Azaltilmis köse ve kenarlara sahip fonksiyonel hijyenik tasarim, kolay ve hijyenik temizlik saglar.
 • Made in Germany
  Bizim yüksek kalite biçaklarimiz Halle Westfalen yakinlarindaki sakin Künsebeck'de bulunan UYAR Technology Center´da üretilmektedir.

Telefonla müşteri hizmetleri

 • ücretsiz & yardımsever
 • yetkin danışmanlık
 • çok dilli    
+49 5201 971800

Teknik özellikler

Donanım
Günlük kapasite ≈120 kg
Bıçak çapı Ø 90 mm
Devir sayısı ≈7500 rpm
Kademesiz kesim ayarı 0 - 10 mm
Kablo uzunluğu 2,2 m
Ağırlık (kablosuz) ≈903 g
Detaylar
Voltaj 110 - 220 V
Frekans 50 - 60 hz
Motor gücü 130 W / 26 V
İndirmeler
Kullanım kılavuzu Kullanım kılavuzu indir
Karsilastirma Tablosu Karsilastirma Tablosu indir
Yedek parça listesi Yedek parça listesi indir
Broşürler Broşürler indir

Teslimat kapsamı

 • El ile kesici UYAR iCut-190 Performance LED Ø 90 mm
 • Elektronik güç kaynağı 3. nesil
 • Güç kablosu EU
 • Dairesel bıçak Ø 90 mm (2x)
 • Bileme taşı
 • Yağ şırıngası
 • Bıçak değişimi için kilitleme pimi
 • Kullanım kılavuzu
Kargo
Teslimat türü Paketli
Ölçüler (DxGxY) 305 mm x 335 mm x 235 mm
Ağırlık ≈3,00 kg
Döner biçakları iCut-190 Performance

BİLGİ

 • Teklifimiz, yalnızca işletmelere, kamu kurumlarına, derneklere ve dini kuruluşlarına yöneliktir;§ 14 BGB
 • Görsel, orijinal üründen farklı olabilir.
 • DİKKAT! UYAR dairesel bıçaklar çok yüksek bir kalite standardına sahiptir ve bu nedenle UYAR gyros/döner bıçaklarında başka markaların dairesel bıçaklarını kullanmanız tavsiye edilmez. Diğer üreticilerin dairesel bıçakları genellikle büyük kalite eksikliklerine sahiptir ve bu da gyros/döner bıçağının bozulmasına neden olabilir. Başka markaların dairesel bıçakları kullanıldığında garanti geçersiz olur!