Lütfen dikkat!
Hijyen açısından cihazları bize teslim etmeden önce iyice temizlemenizi rica ediyoruz. Aksi takdirde sizden 29,99 € tutarında ek yönetim ücreti talep etmek zorunda kalacağız.

Tamir servisi

Tüm UYAR kebap bıçaklarının ve UYAR tarafından POTIS GmbH & Co. KG için 2007-2022 yılları arasında üretilen S-Serisi modellerin tüm kebap bıçaklarının tamiri çalışmaları yapılır. UYAR orijinal parçalarıyla UYAR servis uzmanları tarafından doğrudan üreticiden onarımlar.

Sahadaki servis süreleri ve onarım varsayımları
Paz.-Cum. 09:00-15:00

UYAR servisine başvurun
Telefon: 
+49 (0) 5201 97180 - 20
E-posta: service@uyarkebab.com

Lütfen seri numaranızı veya müşteri numaranızı hazır bulundurun.


Ürün teşhisi

Servis uzmanlarımız, tamirat veya yedek parça gerekip gerekmediğini belirlemek için tam bir inceleme ve teşhis gerçekleştirecektir. Ürününüz garanti kapsamında ise tüm tamir ve yedek parça tarafınızdan ücretsizdir. Eğer kebap bıçağı artık garanti kapsamında değilse, tamirat masrafları için tarafınıza teklif verilecektir.

  • Tahmini işlem süresi: 2-3 iş günü (artı nakliye süreleri)
  • İnceleme ücreti €29,99

Başlangıçta yalnızca inceleme istiyorsanız, inceleme için sabit bir ücret talep edeceğiz. Tamir ettirmeye karar verirseniz bu geçerli değildir. Daha sonra tamir siparişinin tam fiyatı hesaplanacaktır. Yeni bir cihaz satın almaya karar verirseniz, muayene ücretinin toplamı yeni cihaz için indirim olarak tarafınıza yansıtılacaktır.

UYAR-Servis avantajları

  • Fiili çabaya göre hesaplanan adil tamirat maliyetleri
  • Döner bıçağının fonksiyonlarının ve elektrik güvenliğinin kontrol edilmesi
  • Tamiratlar sadece UYAR orijinal parçaları ile yapılmaktadır.
  • Bağlayıcı bir maliyet tahmini alacaksınız; böylece tamirat maliyetini en başından öğrenebilirsiniz
  • Ürünlerinizin hızlı onarımı - böylece ürününüzü çok kısa sürede tekrar kullanabilirsiniz.
  • Değiştirilen yedek parçalar için 6 ay garanti

Yöntem

Bir cihazın tamiri için bize göndermeden önce UYAR Servisi ile iletişime geçin. Lütfen cihazınızın seri numarasını (aşağıdaki grafiğe bakın) hazır bulundurun. UYAR servisi, özel durumunuzda nasıl ilerleyeceğinizi size hemen anlatacaktır.

Eski modellerin tamiratı

Model değişikliğinden sonra bile UYAR döner bıçağınızın tamirine devam edebiliriz. Kebap bıçağının üretimi bittikten sonra modelin tüm yedek parçalarını en az 10 yıl daha sunacağız. Ayrıca çoğu durumda uzun yıllar boyunca tamirat yapmaya devam edebiliriz. Cihazınız artık tamir edilemeyecek durumda ise UYAR müşterisi olarak yeni cihaz tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.