Work Sharp Combo Knife Sharpener

74,95 €
Hariç 19% KDV. , Ücretsiz nakliye

KDV dahil brüt fiyat: 89.19 €

Ürün no.: 100804

Adet
Şu anda stokta yok

Tanım

Work Sharp'ın Bıçak ve Alet Bileyicisi, bıçak bıçaklarının bilenmesi konusunda çok az ön bilgi gerektiren basit kullanım ve olağanüstü profesyonel bileme sonuçlarının birleşimiyle bileme sistemlerini yeni bir seviyeye taşıyor. Kebap bıçağı öğütücü olarak idealdir.

Bıçak kılavuzunun sabit taşlama açısı, cihazda yalnızca tek bir uygun zımpara bandı türü ve önceden ayarlanmış bant hızı nedeniyle herhangi bir ayar veya ayarlamaya gerek yoktur. Bu, yeni Combo Bıçak Bileyicinin kolay çalıştırılmasını sağlar. Bu sayede kebap bıçakları veya jiroskop bıçakları hızlı ve kolay bir şekilde bilenebilir. Mutfak ve cep bıçaklarından av ve açık hava bıçaklarına kadar diğer bıçak türleri de bilenebilir.

Zımpara bandı üzerinde ön zımparalama yapılır. Tırtıklı kenarların ince honlanması ve keskinleştirilmesi, entegre seramik taşlama çubuğu üzerinde belirli bir taşlama açısıyla gerçekleştirilir. Lastik ayaklar ayrıca güvenli bir duruş sağlar.

Telefonla müşteri hizmetleri

  • ücretsiz & yardımsever
  • yetkin danışmanlık
  • çok dilli    
+49 5201 971800

Teknik özellikler

Detaylar
Boyutlar (UxGxY) 19 cm x 11 cm x 10,5 cm
Motor gücü 230 V
Ağırlık (kablosuz) 440 g

Teslimat kapsamı

  • Work Sharp Combo Knife Sharpener
  • 2x Aşındırıcı bantlar (P120)
Kargo
Teslimat türü Paketli

BILGI

  • Teklifimiz, § 14 BGB'ye göre yalnızca tüccarlar, yetkililer, dernekler ve kilise kurumlarına yöneliktir
  • Resmin şekli, rengi ve boyutu satın alınan üründen farklı olabilir
  • DİKKAT! UYAR dairesel bıçakları çok yüksek bir kalite standardına sahiptir ve bu nedenle UYAR döner bıçaklarında başka markaların dairesel bıçaklarının kullanılması önerilmez. Diğer üreticilerin dairesel bıçakları genellikle büyük kalite kusurlarına sahiptir ve bu da döner bıçağının kusurlu olmasına neden olabilir. Başka marka dairesel bıçak kullanılırsa garanti geçersiz olur!

Bu ürün mevcut olduğunda bana haber ver

İletişim bilgileri